• Телефон:096 748 11 63
  • смт. Перегінськевул. Січових Стрільців, 211г

ТМ «ДУБОВИЙ СВІТ МЕБЛІВ»

Виробник меблів з масиву дуба.

Про компанію

Відомо, що секрет довговічності і міцності старовинних меблів криється в тому, що меблі виготовлялися з дерева. Висока якість масиву перевірена століттями. Продукція з масиву дерева - це відмінне вкладення коштів, адже такі вироби прослужать Вам довгі роки!

Компанія була створена у 2004 році і вже встигла добре себе зарекомендувати на ринку меблів з дерева.

Купуючи продукцію нашої компанії, ви гарантовано отримуєте кращу якість і надійність за оптимальну ціну. Чому? Ми пропонуємо меблі з масиву дерева, причому елітних порід - дуба, липи, ясеня, вільхи. Для фахівців відмінності таких виробів від моделей, зроблених зі штучних матеріалів, очевидні. У нас Ви можете замовити прихожі, кухні, вітальні, барні стійки, дитячі меблі, столи, стільці та спальні з масиву дуба.

Виробництвом меблів займаються досвідчені майстри, висока кваліфікація і багаторічний досвід яких сприяють стабільно високій якості наших меблів.

Наша компанія також пропонує повний спектр послуг - "різьба по дереву".

Художня ручна робота різьби по дереву - це витонченна та ексклюзивна робота.

Зробивши замовлення на ексклюзивний виріб, декор чи проект, Ви отримуєте абсолютно унікальний шедевр в єдиному виконанні починаючи з ескізу та закінчуючи здачею готової роботи.

Ми підкажемо Вам, чому слід бути впевненим у виборі меблів на сайті нашої компанії , пояснимо переваги рішення та не дозволимо помилитися.